Botoks (2017)

Mocny i pełen akcji Botoks, już od pierwszych minut zachęca do oglądania. Film opowiada o patologicznej rodzinie, która decyduje się na zmianę swojego życia. Darek i Daniela podejmują więc pracę w ratownictwie medycznym.


Ich kariera szybko się jednak kończy, gdy do jednego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się że jest w ciąży, z prośbą o pomoc przychodzi do doktor Agaty, która wraz ze swoim chłopakiem uległa poważnemu wypadkowi.

Dzięki determinacji dziewczyny, udaje się jej zdobyć pracę w dużym koncercie medycznym. Aby poprawić swoje samopoczucie i wyniki sprzedażowe Daniela decyduje się na operację plastyczną.

Botoks – Mimo, że ta kończy się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, jest to humanitarne rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog zachodzi w ciążę, zaczyna wyrażać swoją opinię na temat aborcji. Niezadowolony z tego zachowania ordynator oznajmia, że jak się coś dziewczynie nie podoba, to może się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje więc swoją pracę.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że stan jej chłopaka jest bardzo zły, decyduje się na oddanie komórek jajowych aby dać szansę na dziecko innym rodziną.

Wyjeżdża więc do Szwecji, gdzie zostaje poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Polski, nawiązuje ona współpracę z Daniela, która zrzesza lekarzy skorych do wystawiania recept na konkretny lek, za co otrzymają oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zaproszone do Londynu, gdzie mają zaprezentować swój przełom w medycynie. Przed imprezą, dziewczyny chcą jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają nieznajomego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca biznes z nowym lekiem. Jej zadaniem jest obrót nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Tymczasem na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest ciężki, a stan zdrowia dziecka stoi pod ogromnym znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, a dokładnie jej brakiem, decyduje się na wypisanie się ze szpitala na własne żądanie.

Patrycja, wziąć przeżywa swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na której żegna chłopaka i zakopuje wszystkie rzeczy, które mogą jej o nim przypominać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na imprezę. Ta niechętnie się zgadza i jedzie do Adama. Na miejscu, okazuje się, że impreza była tylko pretekstem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają mężczyznę i robią mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko publikują w internecie, informując o tym jak bawi się ordynator.
Tymczasem, Beata Udaje się do kliniki, w celu kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej optymistycznych wieści. Okazuje się bowiem, że tym i za drugim razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, zwierza się z problemów Markowi, który stara się pocieszyć koleżankę. Beata nie chce się poddać. Dzwoni do kliniki, w której oddała komórki z zapytaniem, ile dzieci urodziło się z jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata decyduje się zmienić zdanie i spotkać się z wszystkimi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą cieszyć się pięknymi i zdrowymi dziećmi. Ich liczba sprawia, że Beata mocno przeżywa to spotkanie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest zalecany osobom, o słabych nerwach. Film, doskonale pokazał jak wygląda opieka medyczna, kiedy musimy liczyć tylko na siebie, jak trudno jest podjąć decyzję z które przyczyniłyby się do zmiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia własnej decyzji, wstręt, niepokój i lęk, to nieliczne emocje przedstawione w filmie.

Obsada
 • Olga Bołądź – Daniela
 • Agnieszka Dygant – doktor Beata Winkler
 • Marieta Żukowska – doktor Patrycja Banach
 • Katarzyna Warnke – Magda
 • Janusz Chabior – ordynator oddziału
 • Piotr Stramowski – Michał
 • Tomasz Oświeciński – Darek, brat Danieli
 • Sebastian Fabijański – Marek
 • Rafał Gerlach – Jurek Banach, mąż Patrycji
 • Karolina Kalina – Majka
 • Grażyna Szapołowska – Walentyna, szefowa koncernu farmaceutycznego
 • Wojciech Machnicki – dyrektor szpitala
 • Michał Kula – lekarz
 • Jan Fabiańczyk – policjant
 • Katarzyna Czapla – kobieta dokonująca aborcji płodu
 • Marek Krupski
 • Krzysztof Gojdź

i inni

Facebook
Twitter
LinkedIn

Patryk Vega

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
[…] Źródło artykułu Botoks […]

Filmy i seiale

polityka patryk vega

Polityka

Premiera filmu „Polityka” w Polsce i w świecie jest przewidziana na 6 września 2019 roku. Na kilka tygodni przed faktycznymi wyborami parlamentarnymi w Polsce. Za

Czytaj więcej »
Kobiety mafii (2018)

Kobiety mafii

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest tym, który budzi mieszane uczucia wśród widzów. Aby dobrze zrozumieć film, należy dobrze się w niego wczuć.Kobiety Mafii

Czytaj więcej »
Plagi Breslau (2018)

Plagi Breslau

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – jeden z najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak popularny

Czytaj więcej »

Prasówki

Gdzie kupić kwiaty na prezent

Poczta kwiatowa Karczew

Zamawianie kwiatów to częsta usługa, która działa ludziom zachwycać bliskich wspaniałymi bukietami, nawet skoro nie można ich bezpośrednio dostarczyć. Dzięki internetowemu salonowi florystycznemu możesz łatwo

Czytaj więcej »
O serwisie

Nieoficjalny Serwis internetowy www.patryk-vega.pl stworzony został z myślą o fanach twórczości  Patryka Vegi. Znajdziesz tu artykuły najnowsze produkcjie zdjęcia żdła linków do produkcji i urywkuch filmów. Adresy i miejsca gdzie można obejżec fim lub zakupić legalnie materiały .

0 0 votes
Daj ocenę
1
0
Would love your thoughts, please comment.x